• PlPolski
  • EnEnglish
  • DeDeutsch
  • RuРусский

Dystrybucja energii

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Dystrybucja energii elektrycznej dla celów biurowo-przemysłowych jest usługą, o którą poszerzyliśmy naszą działalność. Od 23 kwietnia 2014 roku staliśmy się Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD) pełniącym funkcję w wyznaczonym okresie od 1 lipca 2014 roku do 7 października 2023 roku. Obszar naszego działania wynika z decyzji Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w sprawie udzielenia koncesji nr: DEE/319/21860/W/OKA/2013/RZ i OEE/751/21860/W/OKA/2013/RZ.

Udzielona koncesja zobowiązuje nas do wykonywania działalności, która polega na dystrybucji energii elektrycznej sieciami niskiego napięcia. Usługa ta jest odpowiedzią na potrzeby odbiorców, w tym też dzierżawców mieszczących się na terenie naszej firmy w Częstochowie przy ul. Rejtana 25/35 oraz w bezpośrednim sąsiedztwie. Oferujemy sprzedaż energii elektrycznej zarówno dla Klientów korzystających z naszych pomieszczeń biurowych, hal i magazynów na wynajem, jak i pozostałych śląskich przedsiębiorców, a także okolicznych mieszkańców.

Dystrybucja energii dla przedsiębiorstw

Prowadzenie działalności gospodarczej w dobie stale rosnących cen prądu oraz wciąż zmieniających się taryf opłat wiąże się z wysokimi kosztami ponoszonymi przez przedsiębiorców. Wiele firm poszukuje zatem operatorów, którzy umożliwią im oszczędności w tym zakresie. Korzystając z naszej oferty dystrybucji energii elektrycznej Klienci zyskują pewność stabilnych, a przy tym atrakcyjnych cen. Zapewniamy również elastyczne warunki współpracy, dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna przy prowadzeniu działalności jest ciągłość dostaw prądu. Z tego względu dbamy o techniczną niezawodność wykorzystywanych przez nas linii energetycznych. Zapewniamy nieprzerwane dostawy energii do każdego z użytkowników, również przy dużym zapotrzebowaniu na prąd. Współpracujemy z niewielkimi firmami oraz dużymi przedsiębiorstwami. Be zakłóceń dostarczamy energię do hal produkcyjnych, w których pracują liczne maszyny zasilane prądem, a także biur wyposażonych w szereg elektronicznych urządzeń.

Niezależnie od skali prowadzonej działalności, każdy Klient naszego Oddziału Energetycznego może liczyć na profesjonalne wsparcie specjalistów zarówno przed podpisaniem umowy sprzedażowej, jak i na każdym etapie jej trwania. Pomagamy w optymalizacji kosztów prądu oraz doborze najkorzystniejszej taryfy opłat. Zajmujemy się nie tylko dostarczaniem energii elektrycznej do odbiorców, ale też wykonywaniem usług serwisowych. Dotyczą one instalacji elektroenergetycznych, urządzeń i maszyn, a także prac budowlanych.

Oferta dystrybucji energii elektrycznej

Nasza oferta dystrybucji energii elektrycznej powstała z myślą o Klientach ceniących sobie stabilność cenową i optymalizację kosztów. Dzięki naszemu doświadczeniu i skrupulatnie wyselekcjonowanym partnerom biznesowym jesteśmy w stanie dobrać najkorzystniejszą ofertę dystrybucji energii elektrycznej dostosowaną do profilu działania naszych Klientów. W ramach kompleksowej oferty wykonujemy przyłącza elektryczne niskiego napięcia oraz instalacje wewnętrzne zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta. Dystrybucja energii odbywa się na podstawie umowy sprzedaży.

Wybierając nasz Oddział Energetyczny na sprzedawcę energii elektrycznej, zyskasz m.in.:

 • możliwość ustalenia indywidualnych warunków handlowych,
 • konkurencyjne ceny energii elektrycznej,
 • wysoką jakość obsługi, co oznacza, że Opiekun Klienta będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem realizacji umowy,
 • doradztwo energetyczne i techniczne oparte na wieloletnim doświadczeniu,
 • możliwość wyboru otrzymywania faktury w postaci elektronicznej lub tradycyjnej.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą dystrybutora energii elektrycznej, skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto powierzyć nam dystrybucję energii?

Dystrybucja energii, którą zajmujemy się już od kilku lat, dotyczy zarówno montażu, jak i uruchamiania urządzeń i wykonywania usług serwisowych. Kompleksowe usługi pozwalają nam zaproponować Klientom znakomitą ofertę, która wyróżnia się wysoką jakością i tym, że pochodzi od pewnego, sprawdzonego źródła. Nasi pracownicy dysponują dodatkowo aktualną fachową wiedzą oraz szerokim spektrum kwalifikacji. Dzięki regularnym kursom i szkoleniom każda osoba z personelu może sprostać indywidualnym potrzebom Klienta, zachowując przy tym wysoki poziom niezawodności. Nieustannie pozostajemy wierni myśli przewodniej naszego przedsiębiorstwa dotyczącej tego, że „Klienci i pracownicy stanowią nasze najcenniejsze zasoby”. Dlatego też robimy wszystko, aby zadowolić Klientów, stale zwiększając kompetencje i umiejętności pracowników.

Bezpieczna dystrybucja energii bez zakłóceń – oszczędność czasu

Włączając usługę dystrybucji energii w Polontex zależało nam na tym, aby Klienci zyskali wygodę i oszczędność czasu związaną z poszukiwaniem dostawcy. W naszej firmie inwestorzy zyskują kompleksowe wsparcie, zarówno przy inwestowaniu w grunt, wynajmie powierzchni i obiektów, jak i dostarczeniu niezbędnej do funkcjonowania energii. Dzięki rozległej, fachowej wiedzy i doświadczeniu w Polontex oferujemy szeroki zakres usług, które pomogą każdemu Klientowi zwiększyć wydajność firmy. Osoby, które już nam zaufały mogą cieszyć się bezpieczną, niezawodną dystrybucją energii, która nie narusza równowagi ekologicznej i jest zgodna z regulacjami prawnymi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z dystrybucji energii w Polontex. Gwarantujemy kompleksowe i profesjonalne wsparcie na każdym etapie użytkowania energii.

Do pobrania