Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Jesteśmy jednym z największych prywatnych zakładów włókienniczych w Polsce

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex z Częstochowy

 

Z miłości do rzeczy pięknych, z zamiłowania do tradycji i z fascynacji nowoczesnością powstał miks idealny, jeden z większych w kraju producentów i dystrybutorów firanek i tkanin dekoracyjnych. Historia POLONTEX S.A., firmy, formalnie istniejącej od 1990 roku sięga starych włókienniczych tradycji, wypracowanych w zakładach CEBA, których początki miały miejsce już w XIX wieku. Firmę CEBA POLONTEX kupił w 1994 roku. Od tego czasu wspólnie pracujemy nad marką. Produkujemy i sprzedajemy na rynek polski i zagraniczny firany żakardowe i woalowe - klasyczne i nowoczesne, różnego rodzaju tkaniny dekoracyjne, a także dodatki z zakresu galanterii stołowej i wyposażenia wnętrz.

Dbamy o wysoką jakość produkcyjną, podążamy za wzorniczymi trendami, pielęgnujemy najwyższe standardy obsługi klienta. Nasze produkty dostępne są w ramach współpracy B2B oraz detalicznej w punktach stacjonarnych i za pośrednictwem sklep.polontex.com.pl.

Sprzedaż energii

Dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej zajmuje się Oddział Energetyczny, który świadczy także usługi w zakresie realizacji robót mechanicznych, takich jak montaże, naprawy i remonty mechaniczne maszyn i urządzeń, usługi obróbki i regeneracji mechanicznej metalowych elementów maszyn i urządzeń oraz prace spawalnicze.

Dzierżawa

POLONTEX S.A. jest właścicielem przygotowanych pod wynajem powierzchni biurowych oraz hal produkcyjnych. Posiadamy także grunty inwestycyjne z przeznaczeniem na budowę hal pod późniejszy wynajem.

Projekty UE

POLONTEX S.A. uczestniczy w realizacji kilku projektów unijnych. Pomagają nam one w zwiększaniu możliwości produkcyjnych, wprowadzaniu nowości oraz stymulują rozwój firmy.

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa
E-sklep

Firany, zasłony, obrusu oraz tkaniny o różnym przeznaczeniu, a także propozycje produktów z nich wykonanych dostępne
są na sklep.polontex.com.pl. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługę.

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa
Sklep firmowy

Sprzedaż stacjonarną prowadzimy w Częstochowie przy ulicy Rejtana 25. W sprzedaży są zarówno firany oraz tkaniny w metraży, jak i produkty gotowe: zasłony, poszewki, panele żakardowe. Na miejscu można zlecić także usługę szycia.