Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Jesteśmy jednym z największych prywatnych zakładów włókienniczych w Polsce

Producent tkanin Polontex z Częstochowy

Producent tkanin Polontex z Częstochowy to firma o wieloletniej tradycji. Powstała na drodze połączenia miłości do rzeczy pięknych, zamiłowania do tradycji i z fascynacji nowoczesnością. Historia POLONTEX S.A. – firmy formalnie istniejącej od 1990 roku – sięga starych włókienniczych tradycji, wypracowanych w zakładach CEBA, których początki miały miejsce już w XIX wieku. Produkujemy i sprzedajemy na rynek polski oraz zagraniczny firany – klasyczne, a także nowoczesne, różnego rodzaju dekoracyjne tkaniny z metra na zasłony, tkaniny techniczne, trudnozapalne, ubraniowe i liturgiczne. Należymy do największych w kraju producentów tkanin, firan i materiałów na zasłony. Oferujemy szeroki wybór produktów. Nieustannie podążamy za trendami i regularnie wprowadzamy nowe kolory oraz wzory materiałów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dbamy o wysoką jakość produkcyjną i pielęgnujemy najwyższe standardy obsługi klienta. Nasze produkty dostępne są w ramach współpracy B2B oraz detalicznej w punktach stacjonarnych i za pośrednictwem sklep.polontex.com.pl.

Jako producent tekstyliów oferujemy hurt materiałów w konkurencyjnych cenach. Podczas wytwarzania tekstyliów korzystamy z nowoczesnych technologii, co zapewnia świetną jakość oraz wyjątkową trwałość naszych tkanin.

Zachęcamy do obejrzenia aktualnych katalogów oraz składania zamówień!

Sprzedaż energii

Dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej zajmuje się Oddział Energetyczny Polontex S.A., który świadczy także usługi w zakresie naprawy, konserwacji, montażu, remontów, kontroli pomiarowej - urządzeń elektrycznych i energetycznych.

Wynajem nieruchomości

POLONTEX S.A. jest właścicielem przygotowanych pod wynajem powierzchni biurowych, hal produkcyjnych i gruntów inwestycyjnych.
Powierzchniami tymi zarządza
Dział Nieruchomości - Polontex S.A.

Projekty UE

POLONTEX S.A. uczestniczy w realizacji kilku projektów unijnych. Pomagają nam one w zwiększaniu możliwości produkcyjnych, wprowadzaniu nowości oraz stymulują rozwój firmy.

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa
E-sklep

Firany, zasłony, obrusy oraz tkaniny o różnym przeznaczeniu,
a także propozycje produktów z nich wykonanych dostępne
są na sklep.polontex.com.pl. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługę.

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa
Sklep firmowy

Sprzedaż stacjonarną prowadzimy w Częstochowie przy ulicy Rejtana 25. W sprzedaży są zarówno firany oraz tkaniny w metraży, jak i produkty gotowe: zasłony, poszewki, panele żakardowe.
Na miejscu można zlecić także usługę szycia.