Producent tekstyliów

Tkaniny okazjonalne w kwiaty od producenta

Jesteśmy w Polsce wiodącym producentem tekstyliów i wyrobów tekstylnych, które upiększają wnętrza naszych rodzimych domów. Wszystkie produkty, jakie znajdują się w naszej ofercie, wykonane są z najwyższej jakości przędz, w wyspecjalizowanym parku maszyn. 

Producent tkanin okazjonalnych i świątecznych

Od początku naszej działalności, dopasowujemy asortyment do zmieniających się trendów na rynku. Działamy jako producent tekstyliów, m.in. firanek, zasłon, maseczek ochronnych oraz tkanin okazjonalnych i świątecznych. Nasze wyjątkowe produkty są niemal dostępne w każdym polskim mieście. Uruchomiliśmy sklep internetowy, aby Klienci mogli w wygodny sposób składać zamówienia w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. 

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dopasować naszą ofertę do jego potrzeb. Jako producent firan staramy się, by nasze wzory zachwycały ciekawymi wzorami. Co roku wydajemy katalog z najnowszą kolekcją tkanin, który udostępniamy na naszej stronie internetowej. Największą zaletą jest niewątpliwie to, że można pobrać go za darmo w zakładce „Pobierz katalog”. 

Tkaniny na dekoracje okienne: upiększanie przestrzeni tekstyliami

Jako producent firanek w świecie tekstyliów szyjemy wyjątkowe dekoracje okienne. Produkty wychodzące spod naszych igieł są starannie i dokładnie wykonane. Nasza oferta jest unikatowa, w której każdy Klient wybierze zarówno firanki, jak i tekstylia, za pomocą których przeprowadzi szybką metamorfozę w pomieszczeniu. Oferujemy szeroki wybór: tkanin, firan i galanterii, materiały na zasłony, gipiury, produkty gotowe, nośniki pod druk oraz dodatki. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!