Wynajem nieruchomości w Częstochowie

Lokale biurowe na wynajem: ogłoszenia.

Hale i magazyny na wynajem: ogłoszenia.

Zachęcamy do wynajmu powierzchni biurowych i magazynowych w Polontex w Częstochowie. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie podejmowanej decyzji.

Wszelkich informacji udzielają:
Wojciech Janas
+48 665 000 141
email : wjanas@polontex.com.pl

Anna Sierpińska
+48 665 000 121
email : anna.sierpinska@polontex.com.pl

W Polontex oferujemy wynajem nieruchomości zlokalizowanych na terenie Częstochowy. W naszych obiektach znajduje się wiele powierzchni magazynowych, przemysłowych, produkcyjnych, lokali biurowych, socjalnych oraz użytkowych, które mogą posłużyć na wynajem długoterminowy i krótkoterminowy.

hale i magazyny na wynajem w częstochowie

Oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorców, którzy nie mogą pozwolić sobie na inwestycję w zakup nowego lokalu. Wśród naszych nieruchomości znaleźć można obiekty o różnym przeznaczeniu – od hal produkcyjnych, poprzez biura pod wynajem, aż po sale bankietowe. Każda z naszych powierzchni pod wynajem ma zapewniony dogodny dojazd.

Lokale na działalność na Śląsku

Wiele firm rozpoczynając działalność, nie decyduje się od razu na zakup lub budowę własnej siedziby. Dogodnym w takiej sytuacji rozwiązaniem może być wynajęcie odpowiedniego budynku lub jego części. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych przedsiębiorców, oferujemy lokale na działalność na Śląsku. Wśród nich znaleźć można zarówno pomieszczenia biurowe, jak i przemysłowe. Wszystkie nieruchomości położone są w atrakcyjnych lokalizacjach oraz wyposażone w niezbędne media. Naszym najemcom, a także pozostałym mieszkańcom Śląska i lokalnym firmom zapewniamy również usługę dystrybucji energii elektrycznej w atrakcyjnych cenach.

Nieruchomości przemysłowe w Częstochowie

Oferujemy na wynajem liczne nieruchomości przemysłowe w Częstochowie. Dysponujemy wieloma obiektami, które można przeznaczyć na zakłady produkcyjne, przetwórnie bądź magazyny. Dostępne hale charakteryzują się zróżnicowaną powierzchnią oraz wysokością, dzięki czemu znajdą zastosowanie przy wielu rodzajach działalności. Nieruchomości przemysłowe dostępne są do wynajęcia w całości, Klienci mogą też zdecydować się na dzierżawę części obiektu. Możliwa jest zarówno współpraca długofalowa, jak i krótkoterminowy wynajem hal i magazynów. Zajmujemy się także dzierżawą gruntów inwestycyjnych, również tych przeznaczonych pod działalność przemysłową.

Nieruchomości przemysłowe na wynajem – dlaczego to dobre rozwiązanie?

Nieruchomości przemysłowe, jakie oferujemy w Polontex są dostosowane do potrzeb i możliwości wielu najemców. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego proponujemy atrakcyjne ceny. Konkretne przestrzenie możemy przystosować do magazynowania i składowania wielu różnych produktów. Dajemy możliwość wynajęcia zarówno pojedynczych pomieszczeń przemysłowych, jak i całych obiektów. Wybrane obiekty mają własny parking oraz inne udogodnienia, w tym windy towarowe. Ponadto w każdej z nieruchomości przemysłowych możliwe jest wydzielenie części biurowej i socjalnej. Zapewniamy możliwość negocjacji stawek czynszu – aby uzgodnić szczegóły, zapraszamy do kontaktu!

Jak wyposażone są lokale przeznaczone pod działalność na Śląsku?

Poza powierzchniami magazynowymi i halami produkcyjnymi oferujemy także lokale na działalność na Śląsku. Dysponujemy komfortowymi przestrzeniami, które sprawdzą się zarówno na powierzchnie biur, jak i siedzibę firm. W bazie oferowanych powierzchni znajdują się także powierzchnie, które sprawdzą się m.in. na:

  • spotkania integracyjne,
  • szkolenia,
  • konferencje,
  • różne imprezy okolicznościowe.

Klienci mogą też skorzystać z kompleksowego wsparcia na etapie wyboru lokali pod wynajem.

Lokale biurowe na wynajem: ogłoszenia.
Hale i magazyny na wynajem: ogłoszenia.

Zachęcamy do wynajmu powierzchni biurowych i magazynowych w Polontex w Częstochowie. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie podejmowanej decyzji.

Wszelkich informacji udzielają:
Wojciech Janas
+48 665 000 141
email: wjanas@polontex.com.pl

Anna Sierpińska
+48 665 000 121
email: anna.sierpinska@polontex.com.pl