Hale i magazyny na wynajem

hale i magazyny na wynajem w częstochowie

Jako kolejny mocny punkt w ofercie, to hale i magazyny na wynajem na terenie Częstochowy. Z uwagi na bardzo duże zapotrzebowanie na wielkopowierzchniowe hale magazynowe, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom rynku i poszerzyliśmy zakres naszych usług o wynajem nieruchomości przemysłowych m.in. hal produkcyjnych, magazynowych, budynków biurowych, socjalnych, użytkowych oraz gruntów inwestycyjnych. 

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

 

Hale na produkcję i inne nieruchomości przemysłowe w Częstochowie

Hale i magazyny na wynajem to idealna oferta dla przedsiębiorców, którzy preferują dzierżawę nieruchomości. Jesteśmy właścicielami terenu o powierzchni 23 hektarów, więc oferujemy do wynajęcia nieruchomości przemysłowe m.in. hale na produkcję, magazyny czy loftowe pomieszczenia biurowe. Poszczególne magazyny przystosowane są do przechowywania różnych rodzajów produktów. Ich infrastruktura jest dopasowana do potrzeb najemców, m.in. zapewniony jest dogodny dojazd do nieruchomości przemysłowych. Teren wokół tych obiektów wyposażyliśmy w urządzenia ułatwiające wykonywanie prac produkcyjnych oraz transport materiałów i wyrobów gotowych. 

Niedrogie biura na wynajem – komfortowe lokale na działalność na Śląsku

W sąsiedztwie hal i magazynów znajdują się loftowe pomieszczenia biurowe. Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczych pomieszczeń o różnej powierzchni użytkowej lub całego obiektu. Każda kondygnacja może stanowić odrębny moduł biurowy z zapleczem sanitarno-higienicznym. Nasze nieruchomości zapewnią przedsiębiorcom doskonałe miejsce do prowadzenia działalności. W ramach usługi wynajmu nieruchomości przemysłowych oferujemy m.in.:

  • doradztwo prawne w zakresie rejestracji firmy zgodnie z prawem handlowym w Polsce, 
  • wsparcie w negocjacjach z dostawcami mediów, 
  • pomoc najemcom w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z eksploatacją obiektu, 
  • wykonywanie przyłączy elektrycznych bliskiego napięcia i instalacji wewnętrznych.

GRUNT INWESTYCYJNY

nieruchomości przemysłowe w częstochowie
Dysponujemy gruntem o powierzchni 7 hektarów z przeznaczeniem pod inwestycje - budowę hal produkcyjnych lub magazynowych. Teren ten posiada dogodny dojazd od ul. Rejtana 25 za pośrednictwem dróg wewnętrznych.
Teren inwestycyjny graniczny z terenem posiadającym pełną infrastrukturę: wodę, energię elektryczną, kanalizację ściekową, ciepłociąg, gaz ziemny.

WYNAJEM OBIEKTU UŻYTKOWEGO
Dysponujemy 690 m2 lokalem o powierzchni ,przeznaczonym między innymi na spotkania integracyjne, szkolenia, pokazy, sympozja, konferencje, targi, warsztaty, imprezy okolicznościowe, organizację koncertów, przedstawień teatralnych, występów kabaretowych.
W budynku mieści się :

  • Sala widowiskowo - teatralna o powierzchni 200 m2, ze sceną i widownią mogącą pomieścić do 180 osób. W pełni okotarowana, oświetlana z punktów świetlnych na widowni.
  • Sala szkoleniowo - bankietowa o powierzchni 100 m2 mieszcząca do 100 osób. Wyposażona w sprzęt audio, ekran oraz rzutnik multimedialny
  • Ogród rekreacyjno –grillowy mieszczący do 140 osób

Obiekt posiada zaplecze kuchenne, sanitarne, szatnię oraz Wi-Fi. Obszerne korytarze mogą być wykorzystane jako przestrzeń wystawienniczą, stoiska informacyjne, ekspozycje lub catering.
Dobra lokalizacja w pobliżu centrum miasta, zapewnia łatwy i szybki dojazd również komunikacją miejską. Dla Państwa wygody zapewniamy miejsca parkingowe oraz oddzielne wejście.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia sali w dogodnym dla Państwa terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Wszelkich informacji udzielają:
Wojciech Janas
+48 665 000 141
email: wjanas@polontex.com.pl

Jerzy Skoczylas
+48 665 000 160