• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

Hale i magazyny na wynajem w Częstochowie

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstw oraz wzrost wymagań rynkowych sprawiają, że coraz więcej firm poszukuje odpowiednich powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Wynajem hal i magazynów stał się nieodłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Proponowane w Polontex hale i magazyny na wynajem w Częstochowie to obiekty, które są odpowiednie dla rozwijających się firm oraz przedsiębiorców ceniących sobie elastyczność. Oferta powierzchni na wynajem to także doskonała propozycja dla firm, dla których inwestycja w budowę własnej przestrzeni do składowania jest po prostu nieopłacalna. Doceniają je także Klienci, dla których priorytet stanowi dobra lokalizacja i wysoki standard przechowywania towaru.

Jakiego typu magazyny i hale na wynajem oferujemy?

Oferujemy różnorodne pod względem wysokości i powierzchni hale na produkcję, które są przystosowane zarówno do wysokiego, jak i niskiego składowania. Dzięki temu istnieje możliwość przechowywania towarów nie tylko w poziomie, ale także w pionie. Powierzchnie magazynowe dają większe możliwości rozlokowania towaru, dzięki czemu można znacznie efektywniej korzystać z dostępnej powierzchni.

Korzyści płynące z wynajmu hal i magazynów

Decydując się na wynajem hali czy magazynu, firma może skorzystać z szeregu korzyści. Po pierwsze elastyczność – wynajem pozwala na łatwe dostosowanie powierzchni do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, co jest szczególnie istotne w przypadku dynamicznego rozwoju firmy. Po drugie niższe koszty inwestycyjne – wynajem obiektu pozwala uniknąć dużych wydatków związanych z budową własnej hali czy magazynu. Po trzecie korzystanie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych – wynajmowane obiekty często są wyposażone w zaawansowane systemy zarządzania magazynem oraz infrastrukturę IT.

Hale na produkcję

Przedsiębiorcom zajmującym się wytwarzaniem różnego typu wyrobów proponujemy do wynajęcia idealne hale na produkcję. Oferowane pomieszczenia znajdują się w dogodnej lokalizacji, a ponadto zostały wyposażone w niezbędne media i przyłącza. Istnieje możliwość wydzielenia w nich stref na poszczególne rodzaje działalności, a także pomieszczeń biurowych oraz socjalnych. Nasze nieruchomości można dostosować do wymagań niemal każdej branży – od sektora chemicznego, elektronicznego i maszynowego, poprzez przemysł tekstylny i papierniczy, aż po produkcję artykułów spożywczych. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami hal produkcyjnych do wynajęcia oraz kontaktu z przedstawicielami naszej firmy!

Magazyny na wynajem

Oferujemy magazyny na wynajem o zróżnicowanych wysokościach oraz powierzchni użytkowej. Wśród nich znajdują się lokale wyposażone w towarowe windy ułatwiające składowanie towarów. Do wybranych nieruchomości przynależny jest również parking dla pracowników, dostawców oraz klientów. Podobnie jak w przypadku hal produkcyjnych czy biur pod wynajem, również lokale magazynowe położone są w regionach o dogodnym dojeździe samochodem oraz komunikacją publiczną. Nieruchomości można przystosować do potrzeb Klientów, np. dzieląc je na sektory oraz wydzielając w nich części przeznaczone pod zaplecze socjalne czy punkt odbioru towarów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi halami i magazynami na wynajem w Polontex w Częstochowie. Oferujemy zarówno mniejsze, jak i większe powierzchnie, które są przystosowane do składowania każdego rodzaju towaru.