• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

Biura pod wynajem od Polontex

W ofercie Polontex Klienci znajdą także biura pod wynajem, które wpiszą się zarówno w loftowe wnętrza, jak i te o bardziej minimalistycznym charakterze. Dajemy pełną dowolność w konfiguracji dobieranych pomieszczeń – istnieje możliwość wynajęcia pojedynczych biur, jak i całego obiektu. Nasze powierzchnie są idealnie dostosowane do potrzeb najemców biur, a doskonała lokalizacja dodatkowo sprawia, że oferowane nieruchomości sprawdzą się jako miejsce na działalność każdego typu.

Niedrogie biura na wynajem – sposób na oszczędności

W Polontex oferujemy korzystne cenowo, niedrogie biura na wynajem, które nie obciążą finansowo inwestorów. Doskonale wiemy, że nie każda firma może pozwolić sobie na wydatek, jakim jest zakup powierzchni biurowej na własność. Dlatego też nasze pomieszczenia biurowe to w pełni dostosowane powierzchnie do zagospodarowania pod siedzibę firmy, punkt obsługi Klientów czy sale konferencyjne.

Każda z powierzchni na wynajem znajduje się w klimatycznym wnętrzu, które wyposażono w niezbędne króćce do podłączenia przyłączy i instalacji (elektrycznych, sanitarnych itd.). W ofercie znajdują się także niepowtarzalne loftowe pomieszczenia biurowe, które nawiązują charakterem do pofabrycznych przestrzeni industrialnych. Obszerne wnętrza sprawdzą się zarówno dla większych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm, które mogą dowolnie podzielić istniejącą przestrzeń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi lokalami biurowymi na wynajem w Polontex. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie podejmowanej decyzji.

Pomieszczenia na małe biura w Częstochowie

Pomieszczenia na małe biura w Częstochowie doskonale sprawdzą się w przypadku firm wchodzących na rynek, których właściciele szukają sposobów na oszczędności. Niewielkie lokale wybierają też przedsiębiorcy działający w terenie, a pomieszczenia konieczne są do spotkań z klientami czy przechowywania dokumentacji. Nieruchomości dostępne są zarówno na wynajem okazjonalny, jak i długoterminowy.Firmom wynajmującym biura oferujemy również dystrybucję energii na atrakcyjnych warunkach.

Loftowe pomieszczenia biurowe w Częstochowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy poszukują interesujących wnętrz na siedziby swoich działalności, oferujemy na wynajem loftowe pomieszczenia biurowe w Częstochowie. Lokale położone są w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem. Skonstruowane zostały w sposób umożliwiający wydzielenie zarówno przestrzeni do pracy, jak i pomieszczeń socjalnych. Te przestronne lokale Klienci mogą dowolnie zaadaptować do swoich potrzeb – podzielić na mniejsze pomieszczenia bądź zaaranżować powierzchnię biurową typu open space.

Wystrój biura niejednokrotnie ma wpływ na to, jak klienci postrzegają dane przedsiębiorstwo. Dotyczy to w szczególności firm zajmujących się architekturą, projektowaniem wnętrz oraz innymi dziedzinami branży kreatywnej. Industrialne pomieszczenia doskonale sprawdzą się też w roli siedziby biur nieruchomości bądź firm reprezentujących sektor IT. W ciekawie urządzonym biurze wszystkim pracownikom przyjemniej jest wykonywać codzienne zadania, takie miejsce z pewnością zrobi też wrażenie na odwiedzających lokal klientach.