• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

Pandemia covid-19 - nasze działania

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Ogólnoświatowy problem, który wydawał się nam odległym, okazał się czymś co czai się za drzwiami domów każdego z nas, niezależnie od miejsca w społecznej czy finansowej hierarchii. Solidaryzujemy się w walce z wirusem COVID-19.

Epidemia prócz wymiaru zdrowotnego pociągnęła za sobą różnego rodzaju większe i mniejsze niedogodności, które zmieniły rytm życia każdego z nas. Także sposób funkcjonowania większości firm, również naszej.

Staramy się jednak odnaleźć normalny rytm, w tej nienormalności. Pracujemy. W mocno okrojonym składzie, przy zachowaniu dodatkowych obostrzeń w pracy, po części zdalnie, wykorzystując możliwości, jakie dała nam technika. Widzimy, że nasi Kontrahenci i Partnerzy również nie rezygnują, że wszyscy myślimy o przyszłości! To cieszy!

Drodzy Państwo, rzeczywistość dała nam niezłą lekcję pokory i doskonałą okazję do praktykowania empatii - tego, o czym w komforcie czasem niestety zapominamy. Ten czas to dla nas sprawdzian z międzyludzkiej solidarności. To wartość dodana tej kryzysowej sytuacji. Odróbmy tę trudną lekcję z największą starannością.
Podobnie jak Państwo wierzymy, że rzeczywistość pozwoli nam za chwilę na powrót do normalności. Dodajmy sobie nawzajem otuchy. Wspierajmy się w pracy w tych trudnych warunkach i pamiętajmy, że życie jest piękne, a my wszyscy mamy jeszcze dużo do zrobienia!

Zarząd Polontex S.A.