• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

OFERTA NAJMU nr 22 - hala produkcyjno-magazynowa

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Oferta najmu nr 22

Kwota 1.600,00zł netto

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjno-magazynowa o pow. ok. 200 m2 o wysokości ok. 4,00 m. Hala położona jest na II kondygnacji budynku wyposażonego w windę towarową o nośności 1 500 kg.

Obiekt znajduje się w Częstochowie przy ul. Rejtana. Kompleks położony jest w rejonie przemysłowym w bliskim sąsiedztwie z centrum miasta. Usytuowanie nieruchomości pozwala na szybki dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych.

Hala przed wynajęciem zostanie dostosowana do potrzeb najemcy. Na terenie nieruchomości znajduje się parking. Możliwość wynajmu i dostosowania dodatkowych powierzchni (biurowych i magazynowych) w sąsiednich budynkach. Zużycie mediów energii elektrycznej, wody oraz ogrzewania wg podliczników.

Wysokość czynszu miesięcznie, netto od 8,00 zł/m2. Możliwość negocjacji stawki czynszu uzależniona od czynników związanych z powierzchnią, okresem najmu oraz korzystaniem z dodatkowych usług świadczonych przez Wynajmującego.

Telefon kontaktowy: 665 000 141; 665 000 121
 

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych