• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

OFERTA NAJMU nr 23 - hala magazynowa z zapleczem biurowym

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Kwota 34.538,00 zł netto

Obiekt będący przedmiotem oferty składa się z hali produkcyjno-magazynowych  wraz z zapleczem biurowym o pow. ok. 2.500,00 m2

Hala położona jest na parterze budynku. Obiekt znajduje się w Częstochowie przy ul. Rejtana. Kompleks położony jest w rejonie przemysłowym w bliskim sąsiedztwie z centrum miasta. Usytuowanie nieruchomości pozwala na szybki dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych.

Na terenie nieruchomości znajduje się parking. Możliwość wynajmu i dostosowania dodatkowych powierzchni (biurowych i magazynowych) w sąsiednich budynkach. Zużycie mediów energii elektrycznej, wody oraz ogrzewania wg podliczników.

Wysokość czynszu miesięcznie, netto: 14,00 zł/m2. + opłata eksploatacyjna 2,00zł/m2. Możliwość negocjacji stawki czynszu uzależniona od czynników związanych z powierzchnią, okresem najmu oraz korzystaniem z dodatkowych usług świadczonych przez Wynajmującego.

Telefon kontaktowy: 665 000 141665 000 121

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria
Obiekty biurowe i magazynowe
Obiekty biurowe i magazynowe
Obiekty biurowe i magazynowe
Obiekty biurowe i magazynowe