Sprzedaż kuponowa - zapraszamy tel.34 369 22 38

Projekty Unijne

 

 

Podstawowe informacje o naszej firmie

 

POLONTEX S.A. to renomowana firma przemysłu włókienniczego która powstała w 1990 roku.

Spółka akcyjna ma swoją siedzibę w Poraju a działalność produkcyjną prowadzi w Częstochowie przy ulicy Rejtana 25/35.

 

POLONTEX zajmuje się głównie prowadzeniem działalności produkcyjnej oraz dystrybucyjnej takich produktów jak: firanki i tkaniny dekoracyjne.

W obrębie tkanin dekoracyjnych mamy: organzy, woale,tkaniny zasłonowe,obrusowe oraz inne jak np: krawatowe, liturgiczne czy odzieżowe,

a także różnego rodzaju materiały mające specjalistyczne przeznaczenie. Obecnie firma POLONTEX uznawana jest za jeden z największych, prywatnych zakładów włókienniczych.

 

W swojej ofercie POLONTEX posiada także dodatki do dekoracji firanek, zasłon i obrusów. Znajdą tu Państwo wszelkiego rodzaju przedmioty galanterii stołowej, w tym: bieżniki, obrusy, serwetki i nakładki, galanterii sypialnianej: koce, pościele, prześcieradła oraz galanterii kuchennej i łazienkowej: ściereczki i ręczniki.

 

POLONTEX jako zakład przemysłu włókienniczego, cieszy się olbrzymią renomą wśród konkurencji - innych firm produkujących firany, firanki i zasłony.

Klienci obdarzają firmę dużym zaufaniem - niejednokrotnie powierzając im upiększenie wnętrz wszystkich pomieszczeń użytkowych ich mieszkań i domów. Polontex oferuje szeroką gamę produktów, dbając o wysoką jakość. Znajdziemy tu materiały o przeróżnych wzorach i kolorach. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Zapraszamy do sklepu internetowego na poszukiwanie czegoś, co pozwoli Państwu wyrazić swoją osobowość i zaspokoi estetyczną potrzebę przebywania w miejscach pięknych.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszych firanek i zasłon.

 

ZASADY ZGŁASZANIA I PRZYJMOWANIA REKLAMACJI POLONTEX S.A.
W OBROCIE PROFESJONALNYM (B2B) DOTYCZĄCE UMÓW ZAWARTYCH OD 25 GRUDNIA 2014  - pobierz

WZÓR FOMULARZA REKLAMACYJNEGO - pobierz
 

 

więcej >>

polontex-certyfikat