• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

Woale, organzy, tkaniny dekoracyjne

27 Maj 2019
Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Prowadzisz firmę, która zajmuje się organizacją ślubów, wesel, chrzcin i innych tym podobnych uroczystości? To dobrze trafiłeś mamy tkaniny, które przydadzą się w Twojej działalności, którymi udekorujesz salę w restauracji, zagospodarujesz przestrzeń na uroczystość w plenerze, czy ozdobisz kościół, tak by podkreślić w ten sposób niezwykły charakter uroczystości.

W regularnej ofercie mamy między innymi wysokiej jakości wole o różnych szerokościach, od klasycznych bieli i écru, po wzory z dodatkami mieniących się nici czy to w odcieniach srebra, jak np. Filo czy woal w srebrne pasy, taki jak np. Tola.

A także wysokiej jakości tkaniny obrusowe, o właściwościach plamoopornych i wysokiej gramaturze, które nie tylko pięknie wyglądają, ale też są niezwykle praktyczne w użytkowaniu. Spośród szerokiej oferty obrusówki polecamy m.in. tkaniny: Sara, Satin czy Arras.

Sprzedajemy także kolorowe organzy i tafty, które ładnie się układają, są plastyczne i łatwe w aranżacji. Wiele modeli organz, taft i woali mamy w tej chwili specjalnej ofercie wyprzedażowej, skierowanej przede wszystkim do odbiorców hurtowych.

O szczegóły oferty proszę pytać pisząc na firany@polontex.com.pl oraz dzwoniąc na 34 369 20 36.