• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

Tkaniny na Boże Narodzenie

niedziela, Październik 10, 2021 - 00:00
Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Boże Narodzenie to czas, gdy z zaangażowaniem przystępujemy do aranżowania domu i ubierania go w świąteczny nastrój. Tkaniny we wzory ze świątecznymi motywami są wtedy niezbędne. Nic tak nie podkreśli świadczonego klimatu, jak np. obrus w lśniące gwizdki, serwety z motywem choinek, czy zabawne poszewki na poduszki: w Mikołajki, renifery czy pierniczki.

Przygotowani kolekcji tkanin świątecznych zaczynają się już w okresie wakacyjnym. Ważne, by wzory gotowe były do sprzedaży najpóźniej we wrześniu. – Proces produkcyjny złożony jest z kilu etapów przygotowani prototypów wzorów, wybrania najlepszych i zgodnych z najnowszymi trendami modowymi, wykonania wzorników, a następnie produkcji właściwej – informuje projektantka wzorów tkanin w firmie Polontex.

Kolejny etap to już proces marketingowo-sprzedażowy. Klienci hurtowi o tkaniny we wzory bożonarodzeniowe dopytują już we wrześniu i wtedy składają zamówienia. Sprzedaż detaliczna materiałów, którymi dekorujemy dom na święta największe narażenie ma w listopadzie. Wtedy tkaniny bożonarodzeniowe trafiają do oferty firmowego sklepu stacjonarnego firmy Polontex, który mieści się w Częstochowie przy ulicy Rejtana oraz do sprzedaży internetowej na www.sklep.polontex.com.pl

W ofercie tkanin bożonarodzeniowych Polontex na 2021 rok znalazły się tkaniny żakardowe kolorowo tkane, łączące ciemne odcienie zieleni, bordo, granatu ze złotymi i srebrnymi nićmi, klasyczne tkaniny białe, których świąteczny czar podkreślają wzory wykonane dzięki użyciu przędz metalizowanych oraz kolorowe tkaniny drukowane. Zobacz katalog tkanin bożonarodzeniowych Tkaniny Boże Narodzenie 2021.