• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

Tkaniny na Boże Narodzenie

26 Wrzesień 2021
Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Gwiazdki, pierniczki, choinki, a także bardziej subtelne nawiązania świąteczne wprowadzone poprzez zastosowanie metalizowanych przędz. Klasyczne czerwienie oraz nowoczesne granaty i zielenie  – wszystko to znajdziecie Państwo w bożonarodzeniowej kolekcji tkanin na 2021 rok. Ruszamy z prezentacją katalogu.

Ofertę tkanin bożonarodzeniowych zawsze przygotowujemy z wyjątkowym zaangażowaniem, poprzedzonym wnikliwą analizą trendów rynkowych. – Czas Bożego Narodzenia jest okresem wyjątkowym i ważnym dla każdego z nas, to czas gdy dodatki, którymi dekorujemy dom dobieramy ze szczególny zaangażowaniem – mówi projektantka tkanin firmy Polontex. – Przygotowanie kolekcji zaczynamy już w pierwszym kwartale roku, analizujemy trendy, śledzimy informacje branżowe. Pierwsze propozycje projektów pojawiają się zwykle jeszcze przed wakacjami.

Tegoroczna kolekcja tkanin bożonarodzeniowych zaproponowanych przez projektantów Polontex przygotowana została tak, by coś dla siebie znaleźli zarówno zwolennicy klasycznych rozwiązań (bieli obrusów i czerwieni dodatków tekstylnych), jak i Ci którzy ekstrawagancję lubią także w tak tradycyjnym okresie, jak Boże Narodzenie. Dlatego obok tkanin drukowanych, pełnych wzorów gałązek, choinek, pierniczków, mikołajków i gwiazdek, tkanin żakardowych białych i czerwonych z dodatkiem metalizowanych nici złotych i srebrnych, dużo jest także bożonarodzeniowych tkanin w kolorze czarnogranatowym i ciemnozielonym – rozświetlanych złotem i srebrem.

Ofertę podzieliliśmy na trzy części. W pierwszej zamieściliśmy propozycje tkanin drukowanych. Większość z nich ma szerokość 160 cm i wysoką gramaturę 245g/m2. To tkaniny masywne, z wykończeniem plamoopornym, które doskonale nadają się na bożonarodzeniowe obrusy i inne dodatki na stół. Tkaniny są kolorowe, pełne bożanarodzeniowych motywów, których kolaże wprowadzą świąteczny nastrój do wnętrza. Staraliśmy się dobrać takie wzory i kolory, by każdy klient mógł znaleźć propozycję, które wpasuje się do wnętrza jego mieszkania.

W części drugiej katalogu zaprezentowaliśmy tkaniny żakardowe, kolorowotkane: białe, czerwone, granatowe, zielone – z dodatkiem przędz złotych i srebrnych. Większość z nich charakteryzuje wysoka gramatura oraz właściwości plamooporne. Są to więc tkaniny, które z powodzeniem można wykorzystać do uszycia poszewek na poduszki, ale też serwet, obrusów, bieżników.

W ostatniej części katalogu znajdziecie Państwo te tkaniny, które od dawna mamy w naszej ofercie, które jednak cieszą się nieprzerwanym zainteresowaniem klientów. To przede wszystkim białe i kremowe tkaniny obrusowe, z dodatkiem srebrnych i złotych przędz. Większość tkanin, zamieszczonych w tej części katalogu tkanin bożonarodzeniowych sprzedawana będzie do wyczerpania zapasów. Należy się więc pospieszyć ze złożeniem zamówienia.

ZOBACZ KATALOG -> https://polontex.com.pl/pdf/BN_2021.pdf

---

Zamówinia można skadać pisząc
maila na adres: firany@polontex.com.pl
lub telefonicznie:
+48 34 369 20 36
+48 34 369 20 30
+48 34 369 21 11
+48 34 369 21 39