• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

Tkaniny i obrusy drukowane. Katalog 2019

17 Maj 2019
Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Wprowadzamy do wnętrz kolory i wzory: kwiaty, geometrię, inspiracje naturą. Przedstawiamy drukowane tkaniny i obrusy z Kolekcji Wiosna 2019.

- Przy projektowaniu wzorów druków inspirujemy się modowymi trendami sezonów, otaczającą nas rzeczywistością, wydarzeniami, które zapadły w pamięć, zdarzeniami, które nas dotyczą – mówi projektantka tkanin z POLONTEX. - Inspiracje są więc wszędzie. Sztuką jest zmaterializowanie ich i stworzenie produktów niepowtarzalnych, takich które piękne będą wyglądały we wnętrzu i które cieszyć będą naszych klientów.

Wiosenna kolekcja tkanin drukowanych pełna jest kolorów. To przede wszystkim kwiatowe wzory, zarówno gęste, jak i z rzadka rzucone na tkaninę. Każda z tkanin przeznaczyć można na różne produkty. Wzory na tkaninie pięknie wyglądają jako zasłony, poszewki różnego rodzaju i narzuty. Ze względu na parametry tkanin śmiało można wykorzystać je także na rolety rzymskie.

Wśród naszych tkanin drukowanych wiele jest także motywów, które nawiązują do klimatu egzotycznej dżungli: tkanin, na których widać liście palm, liście montery, różowe flamingi czy owoce ananasa.

W katalogu druków znajdziecie Państwo także drukowane obrusy. To niezwykle praktyczny produkt, łatwy w praniu i prasowaniu, dostępny w trzech rozmiarach, czterech kolorach, dwóch wzorach: KSL i KKL. Obrusy, w zależności od otaczającej je aranżacji fajnie będą wyglądały w nowoczesnej przestrzeni, ale też w klimacie bardziej rustykalnym. Zarówno w salonie, jak i na działce, czy w ogrodzie.

W plenerowej aranżacji sprawdzą się również obrusy w kratę: model Keiti (większa krata) i model Eiti (mniejsza kratka o szerokości 4 cm). Krata jest wzorem obecnie praktycznie wszędzie. Na obrusy pasuje wyjątkowo. Dlatego nie mogło jej zabraknąć także u nas. Obrusy w kratę przygotowaliśmy w kilku kolorach, tak aby pasowała do różnych wnętrz.

Katalog druków dostępny jest tutaj