• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

Nasze tekstylia na Interior Design Forum

11 Wrzesień 2018
Nasze tekstylia na Interior Design Forum

Interior Design Forum to jedyne w kraju targi poświęcone wyłącznie tekstyliom wnętrzarskim. W gronie najlepszych producentów i importerów tekstyliów naszej firmy nie mogło zabraknąć.

13. edycja imprezy odbyła się na początku września w Centrum Praskim Koneser. Wśród wystawców znaleźli się przedstawiciele sklepów, które oferują wyposażenie wnętrz, firm zajmujących się dekoracją okien, stołu, sypialni, łazienki a także producenci i importerzy tkanin o przeznaczeniu dekoracyjnym i obiciowy. Targi to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami projektowymi, szansa na zaprezentowanie swojej oferty, a także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Polontex Oddział Tekstylia przedstawił wprowadzane na rynek nowości, przede wszystkim z grupy tkanin dekoracyjnych. Zaprezentowaliśmy także klientom nasze marki i ich ofertę.

Targi wzbogacone były również częścią wykładową, która poruszała przede wszystkim tematykę marketingu internetowego i sposobów sprzedaży i promocji sprzedaży artykułów z sektora wyposażenia wnętrz, a także modowych trendów w wyposażeniu wnętrz na wiosnę i lato 2019 roku.

Galeria
Interior Design Forum - stoisko Polontex Oddział Tekstylia
Nakrycie stołu - aranżacja
Katalogi ofertowe