• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

Jesteśmy na MoOD w Brukseli

08 Wrzesień 2017
Jesteśmy na MoOD w Brukseli

W Brukseli, w centrum Tour&Taxis trwają Targi MoOD. To jedna z większych imprez targowych, skierowanych do klientów zainteresowanych m.in. dekoracjami okiennymi.

Stąd też obecność POLONTEX S.A. na tej prestiżowej imprezie. W MoOD biorą udział firmy z sektora tekstyliów: do wystroju okien a także tkanin obiciowych z różnych stron świata, między innymi z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Europy Wschodniej (szczególnie Rosji), Skandynawii, Azji, Chin, Japonii i Hong Kongu, a także z krajów Afryki Północnej.

Ilość gości odwiedzających targi liczy się w tysiącach. Impreza jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów handlowych, a także poznania ofert wystawców, zorientowania się w bieżących trendach. Należy podkreślić wysoki poziom prezentowanych przez wystawców kolekcji, zarówno pod względem wzornictwa, jak też jakości i rodzaju tkanin. Prezentowały się także firmy, które świadczą usługi np. w zakresie druku cyfrowego czy różnych sposobów zabezpieczania tkanin przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, czy brud.

Na odwiedzających targi „MoOD” tradycyjnie czeka szereg wydarzeń towarzyszących, wystaw, prezentacji i prelekcji.