• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

Czekamy na Was na HOME DECOR w Poznaniu

11 luty 2019
Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Każde spotkanie z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami cieszy. Lubimy rozmawiać z Państwem, dzielić się nowościami z oferty. Dlatego cieszymy się z każdej okazji na spotkanie, kolejna już w marcu na targach HOME DECOR w Poznaniu. Czekamy na Państwa przy naszym stoisku.

Targi Home Decor cieszą się od lat niesłabnącą popularnością wśród wystawców z sektora związanego z szeroko pojętą aranżacją wnętrz oraz ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.

Targi odwiedzają osoby zainteresowane dekoracją własnego mieszkania, ale także przedstawiciele sieci handlowych, właściciele sklepów stacjonarnych i internetowych, przedsiębiorstwa DIY, właściciele salonów meblowych oraz projektanci wnętrz. Na targach prezentuje się zwykle około 200 firm i marek z Polski i zagranicy. Co roku liczba odwiedzających sięga 20 tys. osób.

Polontex S.A. jako jeden z większych producentów tkanin oraz firan jest na targach Home Decor co roku, od lat. Prezentujemy nowości z naszej oferty, odpowiadamy na pytania, inspirujemy niezwykłymi aranżacjami okien i stołów. W tym roku, jak zwykle zaprezentujemy szeroką ofertę firan żakardowych i woalowych oraz nowości, takich jak tkaniny obiciowe, które z powodzeniem wprowadziliśmy do oferty, a które już znalazły usatysfakcjonowanych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska PAWILON 5 STOISKO 105. Targi odbędą się w dnaich od 12 do 15 marca 2019 roku.