• PlPolski
    • EnEnglish
    • DeDeutsch
    • RuРусский

OFERTA NAJMU nr 1 - budynek biurowy

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa

Obiekt będący przedmiotem oferty składa się z 800 m2 powierzchni użytkowej dwukondygnacyjnego budynku biurowego. Istnieje możliwość wynajmu pomieszczeń biurowych o pow. od 15,00 m2.

Obiekt znajduje się w Częstochowie bezpośrednio przy ul. Rejtana. Kompleks położony jest w rejonie przemysłowym w bliskim sąsiedztwie z centrum miasta. Usytuowanie nieruchomości pozwala na szybki dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych (droga krajowa - DK91, bliskość autostrady A1).

Pomieszczenia biurowe i socjalne do wydzielenia wg indywidualnych potrzeb najemcy. Na terenie nieruchomości znajduje się parking. Możliwość wynajmu i dostosowania dodatkowych powierzchni (biurowych i magazynowych) w sąsiednich budynkach. Zużycie mediów energii elektrycznej, wody oraz ogrzewania wg podliczników.

Wysokość czynszu miesięcznie, netto: 14,00 zł/m2. Możliwość negocjacji stawki czynszu uzależniona od czynników związanych z powierzchnią, okresem najmu oraz korzystaniem z dodatkowych usług świadczonych przez Wynajmującego.

Telefon kontaktowy:

665 000 141 
665 000 160

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

Galeria
Pomieszczenia biurowe
Pomieszczenia socjalne
Pomieszczenia biurowe
Pomieszczenia biurowe - korytarz
Budynek biurowy
Producent firanek i tkanin dekoracyjnych - Polontex | Częstochowa
Schemat - 1 piętro
Schemat - parter